Sosyal Medya, Android ve İOS Uygulamalar

sosyal medya uygulamaları

Sosyal medya günümüz koşullarında her alanda kendini hissettiren bir platforma dönüştü. Yapılan araştırmalara göre sosyal medyanın etkisi son birkaç yıl içerisinde 4 kat arttı. Dolayısıyla kişiler, markalar için Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare, State gibi sosyal medya platformlarının hafife alınmaması gerekiyor. Profesyonel bir yönetim süreci ile sosyal medya hesaplarınızın takibini ve yönetimini gerçekleştirebiliriz.

Sizin İçin Sosyal Medya Stratejisi Geliştiriyoruz

Doğru ve etkin bir strateji eşliğinde sosyal medya yönetimini gerçekleştirerek hedef kitlenize çok daha doğru bir şekilde seslenmenizi sağlayabiliriz. Özellikle kurumlar ve markalar için önemli olan imaj çalışmasına uygun stratejiler ile rakiplerinizden bir adım öne çıkmanız mümkün olabilir. Sosyal medya yönetimi çalışmamız esnasında raporlama ve analiz çalışmaları da yaparak tüm gelişmelerden veriler eşliğinde haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Hedef kitleniz ile etkileşim içerisinde olabileceğiniz en doğru platform olan sosyal medya üzerinden hem markanızın ya da kurumsal kimliğinizin hem de müşterilerinizin izlenmesi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Yüksek bir geri dönüş almanızı sağlayan çalışmalarımız sayesinde siz de sosyal medyada adından söz ettiren bir konuma yükselebilirsiniz.

mobil uygulama

Android ve iOS Uygulamalar İçin Geç Kalmayın

2017 yılı içerisinde indirilmesi beklenen uygulama sayısı 268.692 milyar. Mobil pazarlama sektörü baş döndüren bir hızla büyürken bu pazardan pay alabilmeniz için web sitenizin Android ya da iOS yazılıma uygun şekilde indirilebilmesini sağlamanız gerekiyor. Mobil pazarlama sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve tüm dinamiklere hakim olan firmamız sizin için gerekli çalışmayı kısa sürede gerçekleştirebilir.

Alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz uygulama pazarlarındaki arama alışkanlıklarına da hakim olduğundan web sitenizin ya da uygulamanızın farkındalığını da sağlayacak. Ancak yazılıma uygun uygulama hazırlamak yeterli olmuyor. Aynı zamanda uygulamanın analiz çalışmasının da yapılması gerekiyor. Ölçülemeyen hiç bir uygulamanın yönetilemeyeceği gerçeğinden yola çıkarak uygulamaların gerekli analiz çalışmalarını ve raporlamasını da firmamız gerçekleştiriyor.

Mobil pazardaki rekabet dünyasında var olabilmeniz için bilgi ve tecrübelerimizden faydalanın. Web siteniz ve Android, iOS yazılıma uygun uygulamalarınıza dair size daha detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.