Ne Dediler?

Yasemin Akyol Başar

Yasemin Akyol Başar

Blog Sahibi

Her şeyden önce konuya hakimler ve detaylı çalışıyorlar. Sağladıkları hizmeti muazzam bir şekilde çözüme kavuşturuyorlar. İlk defa birlilkte çalışmamıza rağmen sanki kırk yıllık dostmuşuz gibi ağırladılar ve süreç içinde sorulan tüm sorulara çok kısa sürede cevap verdiler. Hem profesyonel, hem de samimi ilgileri için kendilerine çok teşekkür ediyorum ve uzun […]

 
Mehmet Özcan

Mehmet Özcan

Firma Sahibi

Sizlerle büyümek gerçekten çok güzel. Başarı; çok çalışmak ve disiplinli olmaktan geçer. Bu iki özel nitelik sizde fazlasıyla var ve dolayısıyla başarı çizginiz her zaman yukarıya doğru gitmekte. Bizde sizlerle büyümenin mutluluğunu yaşamaktayız. İyi ki varsınız. Yeni oluşumunuz hayırlı olsun.

 
Bilge Çapoğlu

Bilge Çapoğlu

Uzman Klinik Psikolog

Sentilyonla tanışana kadar pek çok büyük firma ile görüşmeler yaptık ve birkaç tanesi ile hayalkırıklığı yaratan deneyimler yaşadık. Sentilyonla çalışmaya başlamamizı buyuk bir sans olarak goruyoruz. Her an ulaşilabilir olmalarî, sözlerinde durmaya yönelik gosterdikleri hassasiyetleri, etik ve disiplinli çalışma ilkeleriyle bize güven verdiler. Bilgi birikimleri ve tecrubeleri sayesinde performanslarini her […]

 
Koray Yağmur

Koray Yağmur

Head of the Organization

2 yıldır tüm internet projelerimizin yönetimini sorunsuz bir şekilde sürdüren ekibin markalaşma sürecini tamamlamış olması bizim için de güven tazeledi. Yeni projelerde de değişmeyen adresimiz Sentilyon olacak görünüyor.

 
Yakup Avşar

Yakup Avşar

Op. Dr.

Yıllardır aradığım hizmeti Sentilyon ekibinde buldum. Web sitemi gözüm kapalı teslim ettim. Yeni ve farklı projelerde birlikte olmaya devam edeceğiz.

 
İri Adam

İri Adam

Yönetici

Firmamızın tüm online projelerinde Sentilyon ile çalışıyorum. Firmalaşma sürecindeki bütün yoğunluğa rağmen projemiz için gösterdikleri hassasiyet, firmanın müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor olmasının bir göstergesi. Bir hizmet alırken beklenen en temel şeyin ilgidir. Sentilyon sanıyorum bu konuyu çözmüş görünüyor.

 
Arif Bey

Arif İrhan

Yönetici

Sentilyon’dan arkadaşlar sadece bir web sitemizin olmasının, pek bir önemi olmayacağını bize kanıtladı. SEO çalışmaları ile telefonlarımızı müşterilerimiz tarafından çaldırmayı en iyi başaranlar olduklarını da gösterdiler. Özellikle Google taraflı bayağı emek verdiler ve firmamızın yüzünü güldürdüler. Emre Bey ve Tahir Bey’e başarılarının devamı dileklerimiz ile . .

 
Emre Çiftçi

Emre Çiftçi

Firma Sahibi

SEO sektöründe birçok isimle ve birçok firma ile görüştüm bugüne kadar. Çok az bir kısmı önce siteyi inceleyip, daha sonra teklif verdi. Sentilyon ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyoruz ve sitenin her türlü detayı konusunda hem SEO hem de danışmanlık hizmeti alıyorum. Gözünüz kapalı projenizi teslim edin diyebilirim.

 
Mahmut E. Karaca

Mahmut Karaca

CEO

Sektörde 5 yılı aşkındır tanıdığım bir ekibin firmalaşma sürecini tamamlayıp sektöre yeni bir soluk getirmesi adına mutluyum. Etik değerlere olan hassasiyetleri, disiplinli iş anlayışlarının büyüme trendlerini hızlı kılacağına inancım tam. Yeni projelerde, daha iyi sonuçlar için çalışmaya devam edeceğiz…