WordPress Web Sitenizi Dışa Aktarmak için Hepsi Bir Arada WP Geçişi Nasıl Yapılır?

WordPress Web Sitenizi Dışa Aktarmak için Hepsi Bir Arada WP Geçişi Nasıl Yapılır?

Hepsi Bir Arada WP Geçişi (All in One WP Plugin) ile teknik bilgi birikimi olmaksızın veritabanı, medya dosyaları, eklentileri ve temaları içeren WordPress web sitenizi dışa aktarabilirsiniz. WordPress’i sürükleyip bırakarak sitenizi farklı bir konuma aktarma işlemi sırasında veritabanı üzerinde sınırsız sayıda bulma ve değiştirme işlemi uygulamak için iyi bir seçeneğiniz var. Eklenti, bulma / değiştirme işlemi sırasında oluşan dizin sorunlarını da düzeltecektir.

All in One WP Plugin Özellikleri

Mobil cihazlarla uyumlu All in One WP Plugin; WordPress sürüm 3.3 ve üzeri sürümlerde gerçek mobil deneyimini sunan ilk eklentidir. Ana makine veya işletim sistemi üzerinde herhangi bir sınırlama yoktur. Eklenti MacOS ve Microsoft Windows’ta test edildi.

  • Yükleme boyutu kısıtlaması yok

WP sitelerinizdeki verileri içe aktarmak için eklentiler kullanılır. Çoğu sağlayıcı, maksimum dosya boyutunu 2 MB’a ayarlar. Dosya kısıtlamaları yalnızca her bir parçaya uygulandığından, web sunucusu yükleme boyutu kısıtlamaları, sitenizin tamamını kolayca yüklemek için parçaları 2 MB’ın altında tutarak atlanır.

  • Sıfır Bağımlılık

Eklenti herhangi bir PHP uzantısı gerektirmez ve v5.2’den itibaren PHP’nin tüm sürümleriyle uyumlu çalışır. Bu, pek çok başka ürün tarafından desteklenmeyen v5.2 kullanıcıları için son derece harika bir haber.

  • MYSQL ve MYSQL desteği

Web sunucunuz hangi PHP MYSQL sürücüsü olursa olsun, WordPress bunu destekliyor.

  • WordPress V3.3 ile uyumlu sunum

Eklentinin her zaman WordPress’in en yeni sürümü ile uyumlu olmasını sağlayan kapsamlı bir Kalite Güvencesi ve test süreci mevcut, ancak 3.3 sürümünden (2012) önceki WordPress sürümlerini desteklemiyor.

  • WP-CLI entegrasyonu dâhil

Hepsi bir arada WordPress Geçişi, WP-CLI ile entegrasyonu içerir ve komut satırından taşıma işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanır. CLI’den çalıştırılabilen yedekleme ve geri yükleme komutlarını ekler.

  • Bulut depolama hizmetlerine kolay geçiş

Tamamen yeni Premium uzantılarını kullanarak WordPress’i bulut depolama hizmetlerine geçirebilirsiniz. Cloud Storage ve Multisite (Dropbox, FTP, Google Drive, Multisite, Amazon S3, URL, Onedrive, Box, Mega) uzantılarının tümü için Premium destek veriliyor ve sınırsız uzantı ücretsiz.

Desteklenen Hosting – Barındırma Sağlayıcıları

All in One WP Plugin eklentisinin herhangi bir bağımlılığı yoktur, tüm hosting sağlayıcıları ile uyumludur. Sağlayıcı barındırma hizmetini geniş bir yelpazede destekliyoruz. En popüler hosting hizmeti sağlayıcıları arasında; Bluehost, Web Hosting Hub, WebGround, Pagely, Web5, Dreamhost ve Justhost sayılabilir.

Kurulum Talimatları

All-in-One WP Migration, doğrudan WordPress Eklentileri kontrol paneliniz üzerinden çok kolay bir şekilde kurulabilir. “Yeni Ekle” yi ve “Hepsi Bir Arada WP İçi Geçiş” i arayın, yükleyin ve etkinleştirin. Alternatif olarak, https://wordpress.org/plugins/all-in-one-wp-migration/ sayfasındaki indirme düğmesini kullanarak eklentiyi indirebilir ve daha sonra all-in-one-wp-migration klasörünü / wp-content / plugins / dizinine yükleyebilir ve ardından WordPress’deki Eklentiler panosunda etkinleştirebilirsiniz.

WordPress’i diğer sistemlerden farklı kılan şeylerden biri, kendi özel temanızı oluşturmak istiyorsanız hayal edebileceğiniz kadar zengin bir yazı tipi düzeni oluşturmanıza izin vermesidir. Ayrıca birçok eklenti çalışmalarınıza yardımcı olabilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*